Lajme


Shtëpi / Lajme / Dreka prej llamarine e personalizuar mbani drekën tuaj të ngrohtë dhe të freskët

Dreka prej llamarine e personalizuar mbani drekën tuaj të ngrohtë dhe të freskët

2020-03-05 hqt

Idetë kryesore më të mira për të mbajtur ushqimin tuaj të ngrohtë me Kutitë e Drekës së Personalizuar

Ne e kuptojmë që blerja e drekës çdo ditë mund të kushtojë shumë. Sidoqoftë, sjellja e drekës nga shtëpia mund të ndryshojë shijen. Mbi të gjitha, ngrënia e picës së nxehtë nuk është e njëjtë me ngrënien e një të ftohti. Në vend që të blini drekën tuaj çdo ditë, pse të mos investoni në një kuti dreke me cilësi të mirë.

With the right kind of lunch box, you will be able to keep your food fresh and warm for a longer period. So, may it be a salad or sandwich, the right lunch box will ensure that even after hours, you enjoy its essence and taste. After all, metal tin boxes are designed to offer long-lasting fresh meals.

Why Tin lunchboxes

There is no denying that the metal tin box is better in comparison to the regular plastic lunch box. Metal offers sturdiness. It has the ability to keep your meal warm and fresh for a longer period. In addition to being food-friendly, you can enjoy metal boxes in almost all shapes and sizes.

You can enjoy your own customized lunch box or you can buy off the shelf. In short, metal lunch boxes are the best that you can get. Below we have come up with some smart tin lunch boxes for you to purchase for your day-to-day lunch.

Idetë më të mira të kutisë së drekës së personalizuar

Kutia e drekës metalike: Elvis Presley Turi Shape

personalized tin lunch boxes

 

Kutia juaj e drekës duhet të pasqyrojë personalitetin tuaj. Prandaj, duhet ta përshtatni atë sipas pëlqimeve tuaja. Në rast se jeni një tifoz i Elvis Presley, do të dashuroheshit me këtë kuti dreke të stampuar metalike.

Fotografitë e Elvis Presley janë të stampuara në pjesën e përparme të kutisë së drekës. Sigurisht, ju mund ta ndryshoni idenë. Ju mund të shijoni embossing në të gjitha anët e kontejnerit.

Këto lloj kontejnerësh sigurojnë që ushqimi të mbetet i freskët. Mbi të gjitha, prodhuesi përdor metalin me cilësinë më të lartë për të siguruar qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e tij.

Karakteristikat kryesore:

 • Përmasat: 8 x 1x 12 inç
 • Pamje me gdhendje në Elvis Presley
 • Kutia e drekës metalike Retro

Kuti dreke breshkash Ninja Teenage Mutant

Teenage Mutant Ninja Turtle Lunch Box

For a teenager, especially a boy, finding the right kind of lunch box can be a daunting task After all, the child would want a classy lunch box. You, on the other hand, would want a lunch box that can keep the food warm and fresh.

Fortunately, you now can enjoy the best of both worlds. With this Mutant Ninja Turtle Lunch Box, you can keep the food fresh at the same time; enjoy an element of coolness to the lunch box.

It is a perfect and affordable lunch box. The lunch box has a basic blue theme, perfect for boys. Its vibrant colors make it attractive and eye-catching. It comes with a detachable handle. The lunch box won’t lock unexpectedly due to its metal latch.

Key features:

 • Extremely Portable
 • Cool Colorful Graphics
 • Strong and Robustness Metal material
 • Dimensions: 7.5 x 6 x 3.5

Personalized Tin Lunch Box: Scribbled Name

Personalized Tin Lunch Box china

If you are looking for something different and unique, then you can always get your own personalized tin lunch box. Instead of purchasing what is on the market, go ahead and explore your ideas.

If you want a fewer graphic, yet something different, why not get your own name printed on the lunch box. Yes, you heard us right, you can customize your tin lunch box to have your own name on it.

With the help of expert typesetters, you can design the name as you would design a logo. Add colors, use different font and style and then print that on your own lunch box.

You can place an order with several online tin manufacturers. However, KingPCB is perhaps the most reliable, efficient and cost-effective manufacturer. They will deliver high quality, unique and robustness lunch boxes at your doorstep.

Kutia e drekës metalike mund të ketë dizajne të shumëfishta dhe ka dimensione 7.75 inç x 6 inç x 4 inç. Kjo është një lloj madhësie standarde. Ju mund ta ndryshoni atë në përputhje me kërkesat tuaja.

Karakteristikat kryesore

 • Kuti Dreke për Emrat e Personalizuar
 • Përmasa: 7,75 ″ × 6 ″ × 4
 • Mund ta rregulloje

Kuti Dreka Disney Inspired Metal Tin për Vajzat

 

Disney Princess Hirushja Metal Girls Box Tin Dreka

Disney Princess Cinderella Metal Girls Lunch Box

 

Ne e kuptojmë që për princeshën tuaj të vogël, ju do të dëshironit një kuti dreke . Këto kuti prej llamarine të personalizuara Disney janë një mundësi e shkëlqyeshme. Me foton e Hirushes, i vogli juaj do të donte kutinë e drekës.

Materiali i fortë prej kallaji do të siguronte që ushqimi të mbetet më i ngrohtë dhe i freskët deri në kohën e drekës. Sigurisht, mund ta ndryshoni foton nga Hirushja në cilindo princ tjetër Disney që ju pëlqen.

Këto kuti dreke me cilësi të lartë vijnë me një dimension 8 "x 6" x 2.5 ". Ju gjithashtu mund të ndryshoni dimensionet. Sidoqoftë, këto dimensione janë të përshtatshme pasi ato mund të kursejnë një sasi të mirë ushqimi dhe t'i bëjnë grafikët të duken bukur.

 Karakteristikat kryesore

 • Projektuar për vajza
 • Përmasat: 8 ”X 6 ″ X 2,5
 • Dizajn Hirushja Kuti Metal Dreka

 

Kutia e drekës së kupolës

Dome Lunch Boxes

 

Kjo është kutia e përsosur e drekës për zyrën tuaj. Smartshtë i zgjuar, i hijshëm dhe i mirë. Kutia e drekës mund ta mbajë ushqimin të ngrohtë për orë të tëra dhe është jashtëzakonisht i përshtatshëm për ta mbajtur.

Pa ngjyra të ndezura, emra të shkarravitur ose embossing, kuti drekë ofron mirësjellje. Në rast se dëshironi t’i shtoni ngjyra, mund ta personalizoni. Sidoqoftë, ne sugjerojmë të mbajmë të kufizuar grafikët. Mbi të gjitha, qëllimi i kësaj kutie dreke është të jetë i thjeshtë dhe i guximshëm.

Kutia e drekës përdor kallajin e hollë të matësit si material prodhues. Për shkak të kësaj arsye, ajo është jashtëzakonisht e qëndrueshme. Përveç kësaj, kutia e drekës me kupolë të thjeshtë është e lehtë. Ju mund të vendosni fruta, sanduiçe dhe disa gjëra të tjera në këtë kuti mahnitëse.

Karakteristikat kryesore

 • Peshë e lehtë
 • Lehtë për tu mbajtur
 • Mban ushqimin të ngrohtë dhe të freskët për orë të tëra

Largohu

Një kuti dreke është një gjë shumë personale. Kështu, do të dëshironit që ajo të ishte në përputhje me pëlqimet dhe kërkesat tuaja. Për fat të mirë, me KingPCB, ju kurrë nuk do të duhet të shqetësoheni për kutitë e drekës përsëri.

KingPCB është një prodhuesi kryesor i kutive prej kallaji që shkëlqen në shitjen e kutive prej metali të personalizuar. Ju nuk do të gjeni një prodhues më të rafinuar dhe me përvojë për kutinë tuaj të drekës.

Ju ose mund t'u dërgoni atyre modelin tuaj ose të zgjidhni nga modelet e tyre në raft. Pa marrë parasysh, çfarë zgjidhni ju do të dorëzojnë vetëm kutinë e drekës prej kallaji të personalizuar me cilësi më të lartë.

Top