FAQ

Pyetje të bëra më shpesh

Shtëpi / FAQ

Çfarë është MOQ?

MOQ ynë është rreth 5, 000 copë për madhësi të vogël, dhe 3, 000 copë për madhësi të madhe.

Cila është koha e prodhimit?

A keni një çertifikatë të kontaktit me ushqimin?

Cili është standardi juaj i kontrollit të cilësisë?

Si shtypni në teneqe? A është ekranizuar apo shtypur me kompensim?

A janë kutitë tuaja prej kallaji të sigurta për ushqim?

TË MARRË NJË KUOTË

INFORMACIONI KONTAKTUES
Posta elektronike
Adresë

16 / F, Ndërtesa Kowloon, 555 Nathan Road, Mongkok, Kowloon, Hong Kong

Zona e Industrisë Tuguaxu, Qyteti Yuanzhou, Boluo, Huizhou, Guangdong, Kinë

FORMA E KONTAKTIT

    Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve

    Top